Ünlü çiftin gergin anları! Bir anda gaza bastı

‘Ekşi Elmalar’, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘Şeref Meselesi’, ‘Jet Sosyete’, ‘Akıncı’, ‘Masumlar Apartmanı’ ve Ruhun Duymaz gibi yapımlarda rol alan Şükrü Özyıldız, kariyeri kadar özel hayatıyla da gündeme geliyor.

Özyıldız, nişanlısı Rabia Yaman’dan 2018’de ayrılmıştı. ‘Alice’ müzikalinde ‘Şapkacı’yı canlandıran Özyıldız, 2019 yılında gösterinin koreografı Beryhan Murphy’nin dansçı kızı Huri Murphy ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, geçtiğimiz yıl sessiz sedasız ayrılık kararı almıştı.

BİRLİKTE TATİL YAPTILAR

GossipPasta’nın haberine göre; son olarak Büşra Cebe ile ilişkisini sonlandıran Şükrü Özyıldız’ın, fenomen Sibil Çetinkaya tatil yaptığı ortaya çıkmıştı. İkilinin romantik karesi sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Daha sonra Bebek’te görüntlenen ikili, “Bizde her şey yolunda, her şey bildiğiniz gibi” diyerek ilişkilerinin iyi gittiğini ifade etmişti.

CAMINI İNDİRMEK İSTEMEDİ

Şükrü Özyıldız ve sevgilisi Sibil Çetinkaya, son olarak önceki akşam Gayrettepe’de trafikte objektiflere takıldı. Muhabirlerin arabanın camlarını indirmeleri yönündeki isteklerini reddeden Özyıldız ve sevgilisi, soruları yanıtlamak istemedi.

İkili, trafik açılınca bir anda gaza yüklenerek oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir