DeFacto’nun yatırımları okyanusları aştı

DeFacto’nun yatırımları okyanusları aştı

 

Türkiye’nin global moda markası DeFacto, dünya çapında açtığı yeni mağazalar ile büyümesini sürdürüyor. 100 ülkede 500’ü aşkın offline mağazası ve online satış kanallarıyla faaliyetlerine devam eden DeFacto, Hint Okyanusu’nda yer alan Mauritius Adası’nda yeni mağazasını açtı. ‘Ulaşılabilir Moda’ vizyonuyla 5 kıtada uygun fiyatlı ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan DeFacto, Tribeca AVM içerisinde 630 metrekarelik iki katlı mağazası ile hizmet verecek.

 

Türk hazır giyim ve moda sektörünün uluslararası arenaya taşınmasına öncülük eden DeFacto, 100 ülkede 500’ü aşkın offline mağazası ve online satış kanallarıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Afrika’ya ve Avustralya’ya kadar 5 kıtaya ulaşan DeFacto’nun mağaza yatırımlarına eklediği son ülke, Hint Okyanusu’nda yer alan Mauritius Adası oldu.  

 

“Ulaşılabilir Moda” vizyonu ile globalleşme hedefleri doğrultusunda stratejik adımlar atmaya devam eden DeFacto’nun okyanusun ortasındaki ilk mağazası, Tribeca AVM içerisinde 630 metrekarelik satış alanı ile iki katta hizmet verecek. Kadın, erkek, çocuk ve bebek ürünlerinin yer aldığı mağazada toplamda 17 bin ürün Mauritius halkına sunulacak. 

 

Toplamda 100 ülkede 100 milyonlarca müşteriye hizmet veren DeFacto, büyümesine yeni yatırımları ile devam edecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir