Sinemadan TV’ye, AYM’den Merkez Bankasına… Hafta sonuna Odatv haberleri damga vurdu

Odatv hafta sonu Türkiye’nin nabzını en özel haberleri ile tutmaya devam etti. Hürrem Elmasçı’nın en sansasyonel yazıları, dijital platformlarda ve televizyonda yayınlanan dizilerin gündemleri ve Can Atalay’ın milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından TRT’nin Sadık Ahmet filmini vizyona sokması dikkat çeken gelişmelerdi…

İşte o haberler:

Odatv yazarı Hürrem Elmasçı, hafta sonu kaleme aldığı yazısında Merkez Bankası’ndaki değişimin ardından yeni başkan Fatih Karahan hakkındaki FETÖ iddialarını ve ailesinin hikayesini kaleme aldı.

FETÖ polemikleri başladı… Karahan ailesini size ben yazayım.. Bu yazı bolca magazin içerirGüncel

Beyin kanaması geçiren ve tedavisi yoğun bakımda devam eden Kızılcık Şerbeti dizisinin Abdullah’ı Settar Tanrıöğen’in rol arkadaşı Aliye Uzunatağan, “Settar’ın gelişini bekleyeceğiz. Senaryoda değişiklik olacak” açıklaması yapınca dizinin sevenleri endişelendi.

Dizinin izleyicileri ise merak edilen sorulara Odatv’den Gözde Kadıoğlu’nun haberi ile yanıt buldu.

Kızılcık Şerbeti’nde senaryo bilmecesi… Yapımcı Faruk Turgut noktayı koydu, Odatv’ye anlattıGüncel

TRT’nin MCG Film ile ortaklaşa yapımını üstlendiği Sadık Ahmet filminin Can Atalay’ın vekilliğinin düşürüldüğü günlerde vizyona girmesi dikkat çekmişti.

Odatv’nin bu zamanlamayı Nalan Güler imzası ile haber yapması üzerine MCG Film filmin vizyon tarihi ve süresine dair açıklamada bulundu.

‘Sadık Ahmet’in Can Atalay bağlantısını Odatv yazdı: Yapım şirketinden açıklama geldi… TRT işin neresindeGüncel

Kübra, yaygın bir komplo teorisinin günümüzde artık gayet uygulanabilir hale gelen distopik bir örneğini konu ediniyor. Zihin kontrolü söz konusu olunca konu Salih Mirzabeyoğlu’nu akıllara getiriyor… Benzerlik ise yalnızca kılık kıyafetten ibaret değil…

Odatv Editörü Sinan Acıoğlu’nun “Kübra” dizisi hakkındaki yazısı da hafta sonuna damga vuran haberlerden oldu.

Kübra dizisi Salih Mirzabeyoğlu’nu mu anlatıyor…Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir