CORSAIR, MP600 ELITE Serisi PCIe 4.0 NVMe SSD Modellerini Tanıttı

CORSAIR, MP600 ELITE serisi SSD’lerin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. MP600 ELITE serisi, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve Sony PlayStation 5 için yüksek performanslı PCIe 4.0 SSD modelleri olarak lanse ediliyor.

Yüksek yoğunluklu 3D TLC NAND kullanılarak üretilen, ilk aşamada 1TB ve 2TB kapasitelerde sunulan ve Nisan ayında 4TB modelleri gelecek olan MP600 ELITE serisi, 7.000MB/sn’ye varan etkileyici sıralı okuma performansı ve 6.500MB/sn’ye varan yazma performansı sunuyor. Bu performans, sırasıyla 1.000K ve 1.200K IOPS’ye varan rastgele okuma ve yazma hızlarıyla geliyor.

PS5 için optimize edilmiş kendinden soğutuculu MP600 ELITE, uzun oyun saatlerinde diskin sağlıklı çalışmasını sağlıyor. SSD, tüm Sony PS5 M.2 performans gereksinimlerini karşılıyor ve hem klasik PS5 hem de yeni PS5 Slim konsollara hızlı ve kolay bir şekilde takılıyor.

Tüm CORSAIR SSD’lerde olduğu gibi MP600 ELITE de ücretsiz CORSAIR SSD Toolbox yazılımı tarafından desteklenir ve Secure Erase ve ürün yazılımı güncellemeleri gibi kullanışlı özellikleri doğrudan masaüstünüzden yapmanızı sağlar.

Son olarak ürünlerin 5 yıl garantiye sahip olduğunu belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir